Geri Dön

Altay TSYD’de görücüye çıkıyor

Kartepe Kampı’nın ardından verilen iki günlük izni bugün tamamlayacak Altay, TSYD Kupası’nda cuma günü Bucaspor’la 18.00’de oynayacağı maçta taraftarlarının huzuruna çıkmak için sabırsızlanıyor.


Başkan Niyazi Konuşmaz, Kartepe’de katıldıkları iki turnuvada da güzel futbol sergilediklerini belirterek, “Aynı çizgiyi burada da sürdüreceğimize inanıyoruz. Sonuçta takımdaki herkesin yer bulacağı, bizim için lige hazırlık anlamı taşıyan bu turnuvada, taraftarlarımıza da güzel görüntüler seyrettirmek istiyoruz” diye konuştu. Yönetimin, Alsancak Stadı’ndaki idari ofisin giriş katına açtığı lisanslı ürün satış noktası da perşembe günü faaliyete geçecek. Başkan Konuşmaz, “Cuma günü stada gelen taraftarlarımız, ürünlerimizi buradan temin edebilir” dedi.

FSM Köprüsü'nde alev alan otomobilden son anda indilerFatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde seyir halindeki otomobil bir anda alev aldı. Otomobilde bulunan 3'ü çocuk 5 kişi son anda inerken otomobil kullanılamaz hale geldi.
Bu tezgaha gelenler, oynamadan gitmiyorİstanbul'da şarkılar söyleyerek pazarcılık yapan Mevlüt Akın, eğlenceli halleriyle sosyal medyada fenomen haline geldi. Akın’ın pazar tezgahına gelen müşteriler alışverişini oynayarak ve göbek atarak yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber