Geri Dön

Altay vurgun yedi

Bu sezon yapılan düzenlemeyle İddaa gelirleri düşen takımlar isyan ederkensiyah beyazlılar taksitlendirdiği vergi borcunu ödeyemez duruma geldi...

Altay vurgun yedi

İddaa’dan kulüplere verilen payın düşürülecek olmasının yankıları sürerken, vergi borcunu bu kalemden karşılayan Altay yönetimi kara kara düşünüyor.
Spor-Toto gelirleri üzerinde temliği bulunan eski başkanlardan Nafiz Zorlu, aylık gelen paradan 75 bin TL’yi Maliye Bakanlığı’yla yapılan anlaşma gereğince vergi borcu için yatırılmasını sağlıyordu.
Yeni düzenlemeyle Altay’ın iddaa’dan yıllık kazancının 200 bin TL’ye kadar düşmesi beklenirken, büyük çabalarla yapılan vergi anlaşmasının bozulması kulübün önüne faizleriyle birlikte 13 milyon TL’lik bir borç dağı çıkaracak.

Sıkıntı büyük

Mevcut kadroya olan ödemelerle iddaa gelirinin ilgisi olmadığını belirten Başkan Niyazi Konuşmaz, kısa vadedeki ödemelerde  sorun olmadığını ancak çok sıkıntı çekeceklerini söyledi.

Aksaray'da tedbiren hastaneye kaldırılan 10'u Çinli 12 kişi taburcu edildiAksaray'da 'korona virüs'üne karşı tedbir amacıyla hastaneye kaldırılan 10'u Çinli 12 kişi taburcu edildi.
Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber