Altınordu’nun Arçil ve Şota’sı

Altınordu’nun Arçil ve Şota’sı

Aydın’da İncirliova Altınordu Futbol Okulu’nda futbol eğitimi alan 10 yaşındaki ikiz kardeşler Hüseyin Uludağ ve Hamza Uludağ, büyüdüklerinde hedeflerinin Trabzonspor’un unutulmaz ikizleri Arçil ve Şota Arveladze kardeşler gibi bordo mavili formayı giymek olduğunu söyledi. İkizlerden forvette görev alan Hamza, “Trabzonspor’u çok seviyorum. Büyüdüğümde hedefim Trabzonspor’da efsane oyuncular arasında gösterilmek. Bunun için çok çalışıyorum” dedi. Defansta oynayan Hüseyin ise, “Kardeşimle birlikte büyüyünce Trabzonspor forması giymeyi hayal ediyoruz. Efsane ikizler Şota ve Arçil gibi olmak istiyoruz. Futbolu ve Trabzonspor’u çok seviyoruz” diye konuştu.

‘Çok yetenekliler’

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü mezunu olan antrenörler Halil Koşar ve Aziz Bingöl, ilçede Altınordu Futbol Okulu’nun 8 aydır faaliyet gösterdiğini belirterek, “Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Şu an 60 civarında öğrencimiz var. Öğrenciler içerisinde çok kaliteli oyuncular mevcut. İkiz kardeş olan Hüseyin ve Hamza da çok yetenekli çocuklar. İleride iyi yerlere geleceklerine inanıyoruz. Şu ana kadar 3 öğrencimiz Altınordu altyapısına gitti. Hedefimiz ülkemize iyi oyuncular yetiştirmek” şeklinde konuştu.

'Mucize' kurtuluş anbean kaydedildiBartın'da kavşakta iki otomobilin çarpışması sonucu araçlardaki 3 kişi yaralandı. Kaza sırasında yol kenarında bekleyen 1 kişi, son anda kendisini geriye atarak kurtardı. Kaza, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerine anbean yansıdı.
15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber