Arkas’a çevre ödülü

Arkas Line, Dünya Limanları İklim Girişimi tarafından oluşturulan Çevresel Gemi Endeksi Ödülü’nü aldı.

Arkas’a  çevre ödülü

Arkas Line, Dünya Limanları İklim Girişimi tarafından oluşturulan Çevresel Gemi Endeksi Ödülü’nü aldı. Ödülü Marsilya Limanı İcra Kurulu Başkanı Hervé Martel, Arkas France Satış ve Pazarlama Direktörü Etienne Snijders’e takdim etti. Snijders, “Artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelen çevrenin korunması konusunda sanayilerimiz itici güç olmalı. Arkas olarak bu noktada sıkı çalışıyor, gerekli yatırımlarI gerçekleştiriyoruz. Arkas Line’ın filosundaki ileri teknoloji ile donatılmış yeni nesil-eko dizayn gemiler, eski nesil gemilere kıyasla yüzde 25’e varan yakıt tasarrufu sağlayıp zehirli gazların doğaya salınımını minimuma indiriyor. Clean Cargo Working Group (CCWG) üyesi olan tek Türk armatörlük şirketi Arkas Line, 2011 yılından bu yana karbon salınımını da yüzde 21.26 oranında azalttı” diye konuştu.

Kütahya'da dehşetKütahya'da, O.K. (16) adlı erkek çocuğu, tartıştığı kız arkadaşı H.U.'nun (15) annesi S.U.'yu (36) bacağından bıçaklayarak, yaraladı. O.K., olay sonrası polise teslim oldu.
Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber