ARTIK MÜZAYEDE OTELİMİZ DE VAR

Alaçatı’da Hüsran Akıllıoğlu’nun işlettiği Sesil Butik Oteli, İzmir Kalkınma Ajansı’nın (İZKA) “Turizmde Rekabet Edebilirlik ve Yenilik Mali Destek Programı”ndan destek alarak İzmir’in ilk müzayede oteli olarak faaliyete geçti.

ARTIK MÜZAYEDE OTELİMİZ DE VAR

Görülen her şeyin satın alınaabildiği otelde, zengin bir antika koleksiyon bulunuyor.


Hedef 3 bin turist
Otel sahibi ve proje koordinatörü Hüsran Akıllıoğlu, “Proje doğrultusunda yılda 3 bin kişilik bir turist grubuna ulaşmayı amaçlıyoruz. Projenin, yaratacağı etkiyle, Alaçatı’nın kültür ve müzayede turizmi alanında gelişmesine katkı sağlamasının yanı sıra yeni girişimcilerin bölgeye yatırım olanaklarını artıracağını öngörüyoruz. İzmir’in ilk müzayede salonuyla, ülkemizin sadece deniz ve kumuyla değil, zengin tarihiyle sanatıyla da var olduğunu kanıtlamış olacağız” dedi.

Gökdelenler sallandı!Akşam saatlerinde dev binalar sağa sola yalpaladı, gıcırdama sesleri duyuldu. Japonya'yı vuran 225 kilometre hızındaki Hagibis Tayfunu, deprem ve tsunami etkisine yol açtı.
Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber