Başkan Çelik de ‘Diriliş’ dedi

2018-2019 sezonuna ‘Diriliş’ sloganıyla başlayacak olan Manisaspor’un kombine biletlerine yoğun ilgi devam ederken, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik aldığı kombine biletlerle kulübe destek oldu.

2018-2019 sezonuna ‘Diriliş’ sloganıyla başlayacak olan Manisaspor’un kombine biletlerine yoğun ilgi devam ederken, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik aldığı kombine biletlerle kulübe destek oldu. Manisaspor’un ayakta kalması noktasında imkânlar dâhilinde her türlü desteği vereceğini söyleyen Başkan Çelik, “Şehrimizin değeri, markası Manisaspor’un her zaman yanındayız” dedi.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber