Bayramda 10 kişiyi gasp eden beş zanlı yakalandı

Kurban Bayramı boyunca; Bornova, Konak, Karşıyaka ve Buca ilçelerinde 10 kişi, gasp edildikleri iddiasıyla polise başvurdu. 9 olayla ilgili toplam 5 kişi gözaltına alındı. Bir zanlının arandıÇı bildirildi

axege011.jpg Konak'ta polise art arda başvuran M.A.T. ve M.E.A., İnönü Caddesi'nde, elinde satır bulunan bir kişi tarafından paralarının gaspedildiÇini söyledi. Ekipler, verilen eşkal doÇrultusunda A.O'yu (26) gözaltına aldı. Karşıyaka Örnekköy'de de İ.H.B. ve V.A.'nın yolunu kesen 2 kişi, paralarını gasp etti. Haber verilen polis, eşkal doÇrultusunda L.L. ve C.B'yi yakaladı. Zanlılar, yaşlarının küçük olması nedeniyle Karşıyaka Çocuk Büro AmirliÇi'ne teslim edildi. Buca'da ise Ş.B.'nin yolunu kesen bir kişi, bıçak tehdidiyle 50 YTL'sini ve cep telefonunu aldı. Zanlının yakalanmasına çalışıldıÇı bildirildi. İzmir'in çeşitli ilçelerinde, bayram boyunca gasp olaylarının fazlalıÇı dikkat çekti. Bornova'da polise başvuran M.Ş.B., 196 Sokak'ta 2 kişinin kendisini bıçakla tehdit edip, parasını ve cep telefonunu gasp ettiÇini bildirdi. Emniyet güçleri, eşkale uyan Ö.K. (18) ve E.K'yi (18) yakaladı. Üzerlerinden, M.Ş.B.'ye ait cep telefonu çıktı. Sorgulamada, zanlıların, son iki günde; K.E., C.K., H.K. ve H.T.'yi de bıçakla tehdit edip, paralarını ve cep telefonlarını gasp ettikleri belirlendi. MaÇdurlar da onları teşhis etti.

Polise saldırmışlardı! TutuklandılarSakarya'nın Sapanca ilçesinde, araçlarını durduran polis ekibine saldıran 4 kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber