Beyaz Cennet’te bayram yoğunluğu

Beyaz Cennet’te bayram yoğunluğu

DENİZLİ’DEKİ UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ‘Beyaz Cennet’ Pamukkale, Kurban Bayramı’nda tatilcilerin akınına uğradı. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçiler, fotoğraf çekip doğa harikası travertenlerde güneşlendi. Bazıları beyaz travertenlerdeki sulara girerken, bazıları da yürüyüş yaptı. Adrenalin tutkunu tatilciler de yamaç paraşütüyle Pamukkale’yi havadan görme fırsatı yakaladı. l DHA

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber