Bu maça kalp dayanmaz

İkinci Lig 2. Grup’ta ilk iki iddiasını güçlendirmek isteyen Göztepe ilenamağlup ünvanını sürdürmek isteyen lider Akhisar bugün 13.30’da Alsancak Stadı’nda en zor 90 dakikaya çıkacak

Bu maça kalp dayanmaz

İkinci Lig 2. Grup’ta 24 puanla üçüncü sırada bulunan Göztepe, Lider Akhisar Bld (33) önünde Alsancak Stadı’nda bugün 13.30’da sezonun en kritik sınavlarından birini verecek. Akhisar Bld kazanırsa Yükselme Grubu’na çıkmayı büyük oranda garantileyecek.
Göztepe ise rakibinin namağlup unvanına son verip Konya Şeker’in (24) bay geçtiği haftada Play-Off yarışında avantaj yakalamak istiyor. Göz-Göz’de cezalı Mehmet Akif ve Ferhat ile sakat olan Emre yok. Göztepe yönetimi, son dakika atağıyla zorlu karşılaşmayı Atatürk’ten Alsancak Stadı’na aldırdı. Hafta arasında tarih ve stat değişikliğini uygun görmeyen Futbol Federasyonu, İzmir Valiliği’nin talebi doğrultusunda maçı cumartesi gününe almıştı.

Özgener ile çözdüler
Göztepe Başkanı İnan Altınbaş’ın, Altay ve Akhisar’ın da onaylaması üzerine Federasyon Başkanı Mahmut Özgener’le görüşerek karşılaşmanın Alsancak Stadı’na kaydırılmasını sağladığı öğrenildi. Biletler açık 5, kapalı 10 TL.Maçı İnan Altınbaş da izleyecek. Bu arada NİM-TAŞ Şirketi, Akhisar Bld’yi Göztepe randevusu öncesi Köfteci Hünkar’da ağırladı.

Günübirlik kiralanan eve fuhuş operasyonuKocaeli’nin Gebze ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda günübirlik kiralanan eve yapılan fuhuş operasyonunda 3 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
9 Aralık 2019 Magazin Bülteni9 Aralık 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber