Geri Dön

Buca acele etmiyor

Altaylı Yasin ve Ordulu kaleci Akın’a son teklifler sunuldu. Basın sözcüsü Bektur, “Beklemedeyiz” dedi

Buca acele etmiyor

Dış transferde beş yeni ismi kadrosuna kattıktan sonra kaleci ve stoper konusunda nokta transfer yapmayı planlayan Bucaspor yönetimi, bütçesini zorlayacak hamlelerden kaçınıyor. Altay’dan Yasin Avcı’ya ve Ordusporlu file bekçisi Akın Dağdelen’e son teklifi sunduklarını belirten Basın Sözcüsü Mehmet Bektur, “Yasin, ısrarla bir yıllık sözleşme imzalamak istiyor, biz kabul etmiyoruz” dedi.
Yasin’in, Buca’da çıkış yakalayacağına emin olduklarını belirten Bektur, “O yüzden ikinci yıl da bizimle birlikte olmalı. Her hamlemizde kulüp çıkarlarını düşünüyoruz” diye konuştu. Bektur, kaleci Akın Dağdelen’e ise as ya da yedek olması durumlarına göre iki farklı rakam sunduklarını kaydetti, ‘beklemede’ olduklarını söyledi. Bir süredir denenen Ganalı 5 futbolcu ise kamptan gönderildi.

Aksaray'da tedbiren hastaneye kaldırılan 10'u Çinli 12 kişi taburcu edildiAksaray'da 'korona virüs'üne karşı tedbir amacıyla hastaneye kaldırılan 10'u Çinli 12 kişi taburcu edildi.
Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber