Buca FK’nın hocası Fethi Çokkeser

3.Lig ekiplerinden Tire 1922 Spor’un kongreyle başkanlığına getirilen Cihan Aktaş, Buca FK için ilk adımları attı.

Buca FK’nın hocası Fethi Çokkeser

3.Lig ekiplerinden Tire 1922 Spor’un kongreyle başkanlığına getirilen Cihan Aktaş, Buca FK için ilk adımları attı. Bölgesel Amatör Lig’e gerileyen Bucaspor’un da başkanlık görevini sürdüren Aktaş’ın, Tire’nin yarışmacı haklarından yararlanarak 3. Lig’de mücadele edecek olan Buca FK’nın başına son olarak Tepecikspor’un çalıştıran Teknik Direktör Fethi Çokkeser’i getirdi.
İlk isimler belli
Yeni logo ve transferlerin de müjdesini sosyal medya hesaplarından paylaşan Başkan Aktaş, Bucaspor taraftarının da umutlarını yeşertti. Sarı lacivertli kadroda Gökhan Erdöl, Cafercan Aksu, Berke Bıyık, Mustafa Şen, İsmail Köse, Tayfur Emre’in takıma yer alacağının müjdesini veren Başkan Aktaş, “Bu yıl yeni armamız ve yeni kadromuzla bu ligin tozunu arttıracağız” dedi. l Milliyet

Sokakta yürüyen kadının telefonunu böyle çaldıİstanbul Esenyurt'ta bir şüphelinin sokakta yürüyen kadının elinden cep telefonunu alıp, kaçması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
40 liraya Maraş burma bilezikKahramanmaraş'ta tarihi kapalı çarşıda 5 liradan 90 liraya kadar satılan gerçeğinden farksız imitasyon takılar vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber