Geri Dön

Buca hareketlendi

Teknik Direktör Kemal Kılıç kadroyu yetersiz gördü ve takviye istedi. Bucaspor yönetimi başta kaleci Atilla olmak üzere iki yerli üç oyuncunun peşine düştü

Buca hareketlendi

Teknik Direktör Kemal Kılıç’ın raporu doğrultusunda Taner, Luiz Carlos ve Burak Denizli’yle yollarını ayıran Bucaspor, dış transferde yeniden hareketli günler geçirmeye başladı. Mersin BŞB’li kaleci Ünal’dan beklenen performansı alamayan kurmaylar, geçen sezon Altay’dan Konyaspor’a giden genç file bekçisi Atilla’yı almak için girişimlere başladı.
Basın Sözcüsü Mehmet Bektur kaleye yapacakları takviye dışında Gaziantepspor’dan İlhan Özbay (sağ kanat) ve Denizlispor’dan Zafer Demir’le de (sol kanat) ilgilendiklerini belirterek, “Diyarbakır’a denenmeyen gelen Mısırlı orta saha oyuncusu Muhammed’i de İzmir’e davet etmeyi düşünüyoruz. Kaleci Atilla’yı 10 bin TL gibi düşük bir bonservis bedeliyle alacağız. Bu konuda girişimlerimiz sürüyor” dedi.

Koronavirüs salgını dalga dalga yayılıyorVahşi hayvan ticaretini durduran Çin yönetimi, 56 kişiyi öldüren koronavirüsün doğadaki hayvanlardan insanlara bulaşmış olabileceğini resmen duyurdu. Çin'de bir şehirde daha toplu ulaşım durduruldu.
26 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni26 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber