Çamlaraltı velileri yardım eli uzatıyor

Çamlaraltı velileri yardım eli uzatıyor

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Okul Aile Birliği, yıllardır gerçekleştirdiği kermeslerle kurum ve derneklerle işbirliği yapıyor; ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırıyor. Okul Aile Birliği Başkanı Tülin Çifter, sosyal sorumluluk bilinciyle, LÖSEV, TÜRGÖK, Kızılay ve Ege Orman Vakfı gibi kurumlarla ihtiyaç sahiplerine maddi ve kitap, kırtasiye, giyecek ve oyuncak gibi yardımlarda bulunduklarını söyledi. 20 kişilik uyumlu ve özverili bir ekiple okul içinde kermesler gerçekleştirdiklerini belirten Çifter, “Üyelerin, gönüllülük esasıyla kendi evlerinde hazıladıkları sağlıklı yiyeceklerin satışından elde edilen gelirleri hayır için kullanmanın büyük onurunu ve iç huzurunu yaşıyoruz” dedi.

Eminönü’nde yollar göle döndüİstanbul'da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, araçlar mahsur kaldı. Tarihi Kapalıçarşı ve Eminönü Altgeçit Çarşısı'nı su bastı. Fatih ve Eminönü'nde metrekareye 113 kg yağış düştü.
Devran Çağlar son yolculuğuna uğurlandıDevran Çağlar olarak bilinen şarkıcı Mustafa Dağlar'ın cenazesi, Muğla'nın Marmaris ilçesinde toprağa verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber