Çeşme’den ilham alıyorlar

Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı ile Altın Yunus Çeşme işbirliğinde düzenlenen Altın Yunus Sanat Atölyeleri, turistik ilçenin kültür-sanat yaşamına renk kattı.

Çeşme’den ilham alıyorlar

Etkinliğin açılışında düzenlenen sergide; Burhan Doğançay, Devrim Erbil, Cavit Atmaca, Ferruh Başağa, Cuma Ocaklı ve Gencay Kasapçı gibi ressamların eserlerinin yer aldığı Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı özel koleksiyonu ile çeşitli sanat atölyelerden toplam 35 parça, sanatseverlerle buluştu. İzmir iş ve sanat dünyasından katılımın olduğu törene Yaşar Topluluğu yönetici ve çalışanlarının yanı sıra Çeşme Altın Yunus’un misafirleri de katılım gösterdi. Altınyunus Sanat Sokağı’nda düzenlenen sergi, 15 Eylül 2019 tarihine kadar ziyarete açık olacak. Ayrıca sanatseverler, Altın Yunus Sanat Atölyeleri’nde çalışan sanatçıları da ziyaret etme fırsatı buluyor.

 

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber