Geri Dön

CHP ARTIK YIPRANDI

"Bu parti bir marka, asırlık bir çınar. Ancak yıprandığını da kabul etmemiz lazım. CHP'yi gençleştirmek için kampanya başlatıyoruz"

İL BAŞKANI SELÇUK AYHAN AÇIK AÇIK KONUŞTU: Çalışmayan örgüt aldık Kamplara bölünmüş, birbirlerine selam vermeyenlerin çoğunlukta olduğu, çalışmayan örgüt devraldık. Birliği sağlamak için etkinlikler düzenledik. CHP İzmir İl Başkanı Selçuk Ayhan, yönetimin 7 aylık performansını değerlendirdi, yapacaklarını anlattı, satır başlarıyla şöyle dedi: Dedikoduyu bitiremedik ama azalttık. Örgüt o kadar çok çalışacak ki dedikoduya fırsat bulamayacak. AKP'de de dedikodu var. Türk siyasetinin hastalığı bu. CHP bir marka, asırlık çınar. Ancak yıprandığını da kabul etmemiz lazım. Partiyi gençleştirme kampanyası başlatıyoruz. Dedikoduyu bitiremedik Anneler Günü'nde piknik düzenleyeceğiz. Annelerin katılımını sağlamak için "al anneni de gel" adını verdik. Nisanda partili yerel yöneticilerin katılacağı kamp yapacağız. AKP'nin İzmir'de oylarını artırdığı iddiaları işkembe-i kubradan, afaki açıklamalardır. "Anneni de al gel" pikniği

İşte araçların çekilmesine neden olan 9 durumPark edilmiş araçların çekilmesi sebebiyle yaşanan olumsuzluklar üzerine İçişleri Bakanlığı, sosyal medya hesabı üzerinden videolu bir paylaşımda bulundu. Araçların çekilmesine neden olacak 9 önemli duruma ilişkin paylaşımda, trafik akışını olumsuz yönde etkileyen birinci sıra park, taşıt yoluna sıraya park etmiş araçların çıkmasını engelleyen ikinci sıra park, engelli sürücüler için ayrılmış park alanları, yaya yolu ve diğer yaya geçitleri, alt geçit, üst geçit ve köprüler üzeri gibi yerlerde park edilen araçların çekileceği vurgulanıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un mangal keyfiZaman zaman sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez mangal yaparken çekilen videosunu yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber