Çuvallar dolusu mutluluk

İZMİRLİ Şule Güloğulları, ‘Dünyayı Güzellik Kurtaracak’ adlı sosyal medya hesabı aracılığıyla hayırseverlerden topladığı yardımları, Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıyor.

Çuvallar dolusu mutluluk

İZMİRLİ Şule Güloğulları, ‘Dünyayı Güzellik Kurtaracak’ adlı sosyal medya hesabı aracılığıyla hayırseverlerden topladığı yardımları, Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıyor. Güllüoğlu son olarak, 10 kişilik gönüllü bir grupla İzmir’in Beydağ ilçesinin Çamlık Mahallesi’ndeki minikleri sevindirdi. Dağıtım bittikten sonra gönüllüler çocuklarla oyunlar oynayıp pasta kesti.
110 çanta hazırlandı
Kırsal mahallenin muhtarı ile iletişime geçerek buradaki çocuk sayısının 110 olduğunu öğrenen Güloğulları, içinde pastel, sulu ve kuru boya, kalem, silgi ve defter olan 110 çantayı bir aya yakın süre içinde topladı. Kırtasiye malzemelerinin yanında 2 çuval ayakkabı, 4 çuval oyuncak ve 5 çuval kıyafet hazırlandı. l

Suriye sınırına askeri sevkiyatTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye sınırındaki birliklere lojistik malzeme takviyesi yapıldı.
Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber