Geri Dön

Darbukalar ve davullarla 23 Nisan’da oynatacaklar

MANİSA İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurulan ve bin 100 öğrenciden oluşan ‘Ritim ve Danslarıyla Türkiye’ grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yapacağı gösteriye hazırlanıyor.

Darbukalar ve davullarla 23 Nisan’da oynatacaklar

Türkiye’nin en büyük ritm grubu, şarkılar ve türküler de söyleyerek, Türkiye’nin 7 bölgesine ait yöresel dansları sergileyecek.

Parkın yapılacağı yeri çocuklarla belirledi


Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, Çamkule gezisi sırasında çocukların park istekleriyle karşılaşınca, bürokratlarına bölge haritasını açtırdı. Çocuklarla birlikte haritayı inceleyen Sındır, ekibine mevcut parkların onarılması ve yeni park yeri için de çalışma yapılması talimatını verdi.

Sokakta polis evinde ressam

İZMİR’DE, Karşıyaka Asayiş Ekipler Amirliği kadrosunda görev yapan polis memuru Enis Kalyoncu (44), sokakta suçluları yakalamak için harcadığı mesainin dışında resim de yapıyor. Önümüzdeki günlerde dördüncü kişisel sergisini açmaya hazırlanan Kalyoncu, “Evime geldiğimde tuvallerimle başbaşa kalarak ruhumu dinlendiriyorum” dedi.

Kemer'de 'hayalet otel' icradan 96 milyon liraya satılıkAntalya'nın Kemer ilçesinde bulunan ve turistlerin 'hayalet otel' olarak nitelendirdiği Naturland Eko Park ve Resort Otel, bazı devlet kurumları ve bankalara olan borcu dolayısıyla 96 milyon 559 bin 629 lira muhammen bedel üzerinden İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı.
Kırmızı Bank (1. Bölüm)Kırmızı Bank, geçmişte yaşanan ilginç olayları eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor. Melis Öztop'un sunumuyla Kırmızı Bank bundan sonra milliyet.com.tr'de sizlerle. Bugün 21 Ocak 2020… Bakın geçmişte takvimler 21 Ocak’ı gösterdiğinde neler olmuş, Kırmızı Bank’ın gündeminde izleyelim…

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber