Geri Dön

Dardanel sabırsız

Bank Asya 1. Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanan Çanakkale Dardanelspor, 23-31 Temmuz tarihleri arasında Kızılcahamam’da kamp yapacak.

Kırmızı-beyazlılar, 14-16 Ağustos tarihleri arasında, TSYD İzmir Şubesi’nin düzenleyeceği turnuvaya katılacak, Altay, Karşıyaka ve Bucaspor’la mücadele ederek gücünü sınayacak.

TEM Otoyolu'nda otobüs yandıİstanbul'dan Tokat'ın Reşadiye ilçesi'ne cenazeye gidenleri taşıyan yolcu otobüsü TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli girişi Ankara istikametinde yanmaya başladı. Otobüsün arkasından gelen bir taksici, dumanı fark ederek otobüsü durdurup sürücü ve yolcuları uyardı. Kapıların kilitlendiğini fark eden otobüsteki kişiler, bir yolcunun camları kırması üzerine olası bir faciadan son anda kurtuldu. Otobüs yangın sonucu kullanılamaz hale geldi.
Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber