Deniz tarihine doğru yolculuk

Yaz tatilinde sosyal ve kültürel açıdan öğrencilerin kaliteli zaman geçirmeleri için çeşitli etkinlikler düzenleyen Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 75. Yıl Kültür Merkezi ile İhsan Alyanak ve Onur Mahallesi Atatürk Açık Hava Tiyatrosu ve Kültür Merkezi’nde resim, tiyatro, karikatür, satranç ve drama alanlarında kurs gören öğrenciler için müze gezisi düzenledi.

Deniz tarihine doğru yolculuk

Yaz tatilinde sosyal ve kültürel açıdan öğrencilerin kaliteli zaman geçirmeleri için çeşitli etkinlikler düzenleyen Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 75. Yıl Kültür Merkezi ile İhsan Alyanak ve Onur Mahallesi Atatürk Açık Hava Tiyatrosu ve Kültür Merkezi’nde resim, tiyatro, karikatür, satranç ve drama alanlarında kurs gören öğrenciler için müze gezisi düzenledi. Bornova´da bulunan Arkas Deniz Tarihi Müzesi’ni gezen öğrenciler, M.Ö. 1000 yılından başlayarak, 20. yüzyıla kadar olan deniz ve gemi tarihini eğlenerek öğrendi. Miişnkler, haftada iki gün ziyarete açık olan merkezde sergilenen 112 gemi maketi, 127 parça gemi antikası ve 123 tablodan oluşan koleksiyonu yakından inceledi. Gezi sonrası çocuklarla bir araya gelen Belediye Başkanı Serdar Sandal, gençlerin eğitimine katkı koymaya çalıştıklarını belirtti.

Ağa 1 tonluk köpek balığı takıldı!Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Babakale açıklarında balıkçı ağlarına, 5 metre uzunluğunda ve 1 ton ağırlığında camgöz cinsi köpek balığı takıldı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber