Foçalı Kaan’dan 2 altın madalya

Foça’lı minik karateci Kaan Yüksel, Uşak’tan iki altın madalya ile döndü. Kaan Yüksel, Türkiye Karate Federasyonu faaliyet programında yer alan Ege Karate Ligi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Uşak Etabı’nda da tüm rakiplerini yenerek madalyalara uzandı.

Foçalı Kaan’dan 2 altın madalya

Foça’lı minik karateci Kaan Yüksel, Uşak’tan iki altın madalya ile döndü. Kaan Yüksel, Türkiye Karate Federasyonu faaliyet programında yer alan Ege Karate Ligi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Uşak Etabı’nda da tüm rakiplerini yenerek madalyalara uzandı. 06-07 Temmuz 2019 tarihlerinde Uşak Yeni Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etapta, 2009 doğumlular +45 kilo ve 2008 doğumlular +50 kilo kategorilerinde tatamiye çıkan başarılı minik sporcu iki kategoride de şampiyona yakışır müsabakalar çıkararak kürsüye çıkmaya hak kazandı.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.
Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber