Fuara, Serengil imzası

1980 yılından beri İzmir’de faaliyet gösteren Change Abiye Mesut Yıldız Tekstil, IF Wedding Fashion İzmir’deki standında Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek’i ağırladı

Fuara, Serengil imzası

1980 yılından beri İzmir’de faaliyet gösteren Change Abiye Mesut Yıldız Tekstil, IF Wedding Fashion İzmir’deki standında Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek’i ağırladı. Firmanın kendisi için özel olarak diktiği beyaz bir elbiseyle objektif karşısına geçen Serengil, tüm abiye ürünlerini çok beğendiğini ve tarzına uygun olduğunu söyledi. Çankaya Mimar Kemalettin Moda Merkezi’ndeki üretim alanı ve showroom mağazasıyla hizmet veren firmanın ortağı Murat Yıldız, ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine ihraç yaptıklarını belirtti, “2019’da lila, krem ve gri renkli pul payetler ön planda olacak” dedi.

Çatıda havalandırma boşluğu açıp kenevir yetiştirmişManisa’nın Salihli ilçesine bağlı Tekelioğlu Mahallesinde düzenlenen operasyonda 87 kök kenevir ve 100 gram esrar maddesi ele geçirildi. Çatıdan havalandırma boşluğu açılarak kenevirlerin yetiştirildiği yer ise jandarma ekiplerini şaşırttı.
Cem Yılmaz’dan 'Karakomik Filmler' eleştirilerine yanıtKomedyen Cem Yılmaz, 'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri '2 Arad' ve 'Kaçamak'ın Eskişehir’deki gösteriminde sevenleriyle bir araya gelirken, sosyal medyadan yapılan eleştirilere yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber