Göcekli, ‘belediye kapatılmasın’ dedi

Muğla’da, Büyükşehir Belediyeler yasası kapsamında kapanacak olan CHP’li belde belediyelerinde halk oylaması yapıldı.

Göcekli, ‘belediye kapatılmasın’ dedi

Fethiye’ye bağlı Göcek Beldesinde gerçekleştirilen referandumda seçmenlerin büyük bölümü, belediyelerinin kapatılmasına ‘hayır’ dedi. Toplamda 2 bin 700 seçmeni bulunan Göcek Beldesinde bin 140 seçmen oy kullandı. Bin 120 seçmen belediyelerinin kapanmasına‘hayır’ oyu kullanırken, 20 kişi de ‘evet’ dedi. Partili yöneticilerle birlikte sandık başına giden Göcek Belediye Başkanı Recep Şatır, “CHP, her zaman tercihlerini halkın isteklerine göre yapmıştır. Halkımızın talep ve istekleri bizim için çok önemli. Bu referandumda halkımızın tercihi ortaya çıkmaktadır. Biz, belde belediyelerimizin kapatılmasından, belediye hizmetlerinin aksamasından yana değiliz” dedi.

Bir otelin kiralanan odasında... İğrenç şifre: Kutu çıkacak!Edirne'de polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda, aralarında üniversite öğrencilerinin de bulunduğu 12 kadın ile kadınlara para karşılığında fuhuş yaptırdığı belirtilen 2 erkek, gözaltına alındı.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber