Görenler ayrılmak istemiyor!

Görenler ayrılmak istemiyor!

Aydın, Denizli ve Muğla sınırlarında yer alan Arapapıştı Kanyonu eşsiz doğası ve manzarasıyla ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor

Arapapıştı Kanyonu’nun doğal güzellikleri görenleri büyülüyor. Aydın’ın Bozdoğan ilçesindeki Kemer Barajı’nda haftasonları düzenlenen tekne turlarına katılanlar berrak suyun ve dingin doğanın keyfini çıkarıyor. Tekne turunu tercih etmeyenlerse tepelerde doğa yürüyüşü yapıp manzaranın keyfini çıkarıyor, bol bol da fotoğraf çekiyor.

Burası bizim ülkemiz

Kanyonu gezenlerden Murat Abalı, “Burasını görenler Malezya veya Tayland sanabilir ama burası üç güzel ilimizin birleştiği yerde” dedi. Tura katılan Çağlar Çakmak da herkese burayı görmesini tavsiye etti. l AYDIN AA

Berberi 'kadına neden baktın?' diyerek dövdülerAdıyaman'da, erkek kuaförü Hasan Hekimoğlu, iş yerine gelen şüpheliler tarafından bir kadına baktığı iddiası ile sopalarla dövüldü.
Böyle inat görülmedi.Aydın’ın Germencik ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kazanın aynı gişeden daha önce geçmek isteyen iki aracın gişeye aynı anda dalması sonucu medyana geldiği öğrenilirken, kaza yapan araç sürücüleri ile içerisinde bulunan gençlerin de arkadaş olduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber