Göztepe, forvette mesaiyi artırdı

Göztepe, forvette mesaiyi artırdı

Göztepe dış transferde önemli hamleler gerçekleştirmeye başladı. Sarı kırmızılıların, Trabzonsporlu Hugo Rodallega ile anlaşma aşamasına geldiği ifade edildi. Bordo mavililerle sözleşmesi sona eren Kolombiyalı futbolcunun İzmir’e gelip Başkan Mehmet Sepil ve Teknik Direktör Tamer Tuna ile buluştuğu iddia edildi. Öte yandan mesaisinin büyük çoğunluğunu Rodallega’ya harcayan Göztepe yönetiminin alternatif olarak Eren Derdiyok ismini de masaya yatırdığı ileri sürüldü. Göztepe’nin bu hafta içinde forvet transferini resmiyete dökeceği kaydedildi.

Küçük çocuğun tehlikeli oyunu, iş yerini yakıyorduBahçelievler’de bir çocuk cadde üzerinde bulunan giyim mağazasının önünden geçerken içeriye torpil attı. Torpilin patlamasıyla mağazadakilerin büyük panik yaşadığı olayda bazı elbiseler yanarken, korku dolu o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Hayvanlar "buzlu menüler"le serinliyorHava sıcaklıklarının yaz aylarında zaman zaman yüksek seyrettiği İzmir'deki Doğal Yaşam Parkı'nda farklı türdeki hayvanlar, kendilerine özel olarak hazırlanan "yaz menüsü" ile serinliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber