Geri Dön

Gürün talimat verdi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe ilçesinde devam eden Kentsel Tasarım Projesi 2. Etap çalışmalarını yerinde inceledi.

Gürün talimat verdi

Son durum hakkında bilgi alan Gürün, çalışmaların en kısa sürede tamamlanması talimatını verdi. Menteşe ilçesi Rıfat Ayaydın, Hasan Ercan, Hasan Ali Yücel ve Tayyare Kavşağı’nda 15 milyon 627 bin lira yatırımla yapımına başlanan Kentsel Tasarım Yolu 2. Etap cadde, kavşak, yol, kaldırım, alt yapı çalışmalarının yüzde 90’ı tamamlandı. 1. Etap, Tayyare Kavşağı’nın bulunduğu bölgede yağmursuyu alt yapı çalışmaları da büyük oranında tamamlanırken üstyapı çalışmaları devam ediyor. Zübeyde Hanım Caddesi, Hasan Ercan Caddesi ve Hasan Ali Yücel Caddesi’nin kesişim noktasında (Üntaş-Migros) menfez çalışması tamamlandı ve asfaltlama çalışması yapıldı.

Annesini 15 kez bıçaklayarak yaraladıManisa'nın Kula ilçesinde, K.A. (18), sokak ortasında annesi Ummuhan A.'yı (53) 15 kez vücudunun farklı yerlerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Ummuhan A. hastanede tedaviye alınırken, K.A. polise teslim oldu. Olay anı, bir iş yerinin güvenlik kamera görüntülerine anbean yansıdı.
Kırmızı Bank bundan sonra Milliyet.com.tr'deKırmızı Bank, geçmişte yaşanan ilginç olayları eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor. Melis Öztop'un sunumuyla Kırmızı Bank bundan sonra milliyet.com.tr'de sizlerle olacak... İlk bölüm için takipte kalın...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber