Hamsi kavgası

Karadeniz Dernekleri Konfederasyonu (KADEKON ) ile Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu (EKAF) arasında hafta sonunda gerçekleştirilecek hamsi şöleni nedeniyle kavga çıktı.

Hamsi kavgası

Başkanlığını Hızır Murtezaoğlu ’nun yaptığı KADEKON’un Karşıyaka ve Çiğli Belediyeleri ’nin desteği ile Bostanlı’da 9-13 Şubat’ta yapacağı şölen ile başkanlığını Aydın Özyar’ın yaptığı EKAF’ın Konak Belediyesi ’nin desteğiyle 10-12 Şubat arasında İnciraltı ’nda yapacağı hamsi şöleni tarihlerinin çakışması üzerine kavgaya dönüştü.
KADEKON Başkanı Murtezaoğlu, EKAF Başkanı Özyar ’a yüklenirken şölen tarihi ilk olarak kendilerinin belirlediğini ifade etti. Özyar da, Murtezaoğlu ’nun kendilerini kıskandığını belirtti.

Balıkesir'de 4.6 büyüklüğünde depremBalıkesir 4,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, İstanbul, İzmir, Manisa ve Bursa’da da hissedildi.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber