Hanif Pehlivanoğlu “araba” kazandırdı

Hanif Pehlivanoğlu “araba” kazandırdı

Hanif Pehlivanoğlu, müşterilerini bu yıl da otomobille ödüllendirdi. 1 Ekim-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Hanif Pehlivanoğlu marketlerinde 75 liralık alışveriş yapıp çekiliş hakkı kazanlardan 7’si, Swissôtel Büyük Efes’te yapılan törenle araçların sahibi oldu.

Kırmızı ve beyaz renkteki 7 Renault Clio’yu kazanan şanslı müşteriler, 58 mağazadan alışveriş yapan 88 bin 804 kişi arasından belirlendi.

Hanif Pehlivanoğlu “araba” kazandırdı

Yönetim Kurulu Başkanı Hanif Pehlivanoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen çekiliş, Milli Piyango İdaresi Konak Şubesi yetkilileri ve Bornova 3. Noterliği tarafından yapıldı. Talihlilere, araçlarının 8 Şubat’ta törenle teslim edileceği açıklandı.

Ceren Özdemir'in katili kamerada! Bir gün önce...Ordu’da evinin önünde öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir’in katili Özgür Arduç’un(35) olaydan bir gün Ordu Ticaret Borsasının kapısının önünde keşif yaptığı ve içeri girip güvenlik görevlisinden para istediği ortaya çıktı.
Kara delik fotoğrafını çeken Türk: Feryal Özel - Röportaj2019 Nisan'da yayınlanan kara delik fotoğrafını çeken ekibin üyesi, NASA'da çalışan Feryal Özel ile röportaj yaptık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber