Karesi’de şenlik var

Karesi’nin asırlık geleneği Şamlı Panayırı, 25-26 Haziran günlerinde konuklarını bekliyor.

Karesi’de şenlik var

Karesi’nin asırlık geleneği Şamlı Panayırı, 25-26 Haziran günlerinde konuklarını bekliyor. Karesi Belediyesi’nin katkılarıyla salı günü saat 20.00’de kapılarını açacak Şamlı Panayırı Hayvan ve Emtia Fuarı’nda ilk gün Ömer Çandır konser verecek. İkinci gün ise saat 18.00’de Geleneksel Çocuk Oyunları yarışması yapılacak. Saat 20.45’teki halkoyunları gösterisi ardından saat 21.00’de ise Ankaralı Ayşe Dinçer konserde hayranlarıyla bir araya gelecek.
Etkinlik süresince Karesi Belediyesi tarafından panayır alanına ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. Demirciler Caddesi’ndeki Köylü Garajı’ndan Şamlı’ya ücretsiz otobüsler 18.30, 19.30, 20.30 ve 21.30 saatlerinde kalkacak. Panayır alanından ise yine Köylü Garajı’na 22.00, 23.00, 24.00 ve 01.00 saatlerinde dönüş seferleri düzenlenecek.

Antalya'da kırmızı alarmMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Antalya'da 6 ilçe için verdiği 'kırmızı' uyarıdan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü'nde tüm izinler iptal edildi. Her iki kurum izinde olan personelini de yarın göreve çağırdı.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber