Geri Dön

Kıvılcım ateş aldı

Altay Başkanı Niyazi Konuşmaz’ın İzmir kulüplerine ortak sponsor bulma önerisi kamuoyunda olumlu yankı yaratırken, Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde yeni sezon öncesi stat paylaşımı konusunda bugün saat 14.00’te yapılacak toplantıda bu konunun da masaya yatırılacağı açıklandı.

Kıvılcım ateş aldı

Bazı başkanlarla telefonla görüştüğünü belirten Niyazi Konuşmaz, “Uyumlu çalışmak için önce kriterleri belirlemek lazım. Konuyu bugün tartışıp düğmeye basacağız” dedi. “Sponsor bulmanın kolay bir iş olmadığını herkes biliyor” diyen Konuşmaz, “Bu işe girecek firma veya firmalar ne verecekleri kadar, ne alacaklarıyla da ilgilenir. Eğer fikir birliğine varırsak, işin başına profesyonel, bu oluşum adına hareket edecek tecrübeli birini getirebiliriz. Bu kişi veya şirket, İzmir kulüpleri adına gereken çalışmayı yapar, çeşitli görüşmelerde bulunarak olayın boyutunu büyütebilir” şeklinde konuştu.

Destek sağlayabilirler

Sponsorluk kavramının çok korkutucu olmaması gerektiğini de ifade eden Konuşmaz şunları söyledi: “Bazı firmalardan nakit para dışında destek alınabilir. Basit, ancak kulüplerin çok işine yarayabilecek sponsorluklar var. Örneğin, her kulübün yıllık uçak masrafı 30-40 bin TL’yi buluyor. Bir firma, mesela İzAir bu konuda yardımcı olabilir. Biz de bunun karşılığını imkanlar doğrultusunda veririz. ”

Elazığ'daki depremin ardından Haluk Levent konserini iptal ettiElazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından gelen haberler üzerine sanatçı Haluk Levent, Bursa'daki konserini iptal etti. Konseri yapmanın hiçbir anlamının kalmayacağını belirten Levent, başkanı olduğu Ahbap Derneği üyeleriyle sürekli irtibat kurup, bölgedeki gelişmeleri yakından takip etti.
Prof. Dr. Naci Görür Elazığ ve çevresini vuran depreme nokta atışıyla işaret etmiştiHakan Çelik: “6 Ekim 2019 tarihinde CNN Türk’te Hafta Sonu programıma katılan Prof. Dr. Naci Görür Elazığ ve çevresini vuran depreme nokta atışıyla işaret etmişti. Bilim insanları, yıllardır bu risklere dikkat çekiyor acil önlem çağrısı yapıyor.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber