Geri Dön

KOSGEB desteğiyle güzellik

KOSGEB desteğiyle güzellik

İzmir Terziler ve Konfeksiyoncular Odası (İTKO) KOSGEB ve İŞKUR’un işbirliğiyle düzenlenen girişimcilik kurslarını başarıyla tamamlayan Solmaz Ciro, Alsancak’ta güzellik salonu açtı. Güzellik uzmanlığının uzun yıllardır ilgilendiği bir konu olduğunu belirten Ciro, “Kursları bir fırsat olarak gördüm ve sertifikamı alıp işletmemi açtım. Üretmek, istihdam sağlamak ve topluma katkı verebilmek çok güzel bir duygu. Tüm kadınlarımıza sesleniyorum. Girişimci olun, güçlü bireyler olun” dedi.

İTKO eğitim tesislerinin binlerce kişiye umut ve güç aşıladığını kaydeden İTKO Eğitmeni İlhan Başar ise, “Artık bireyler şahsi olarak online bu eğitimlere müracaat ediyorlar. Bu eğitimler ekonomiye önemli katkılar veriyor. Yeni iş ve istihdam alanlarının açılmasını sağlıyor, devletin vergi gelirlerinin artmasına, genel ihracatın yükselmesine vesile oluyor. Kendi işletmesini açarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkese tavsiye ediyoruz’ dedi.

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.
24 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte gündemde öne çıkan magazin gelişmeleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber