Mesir Festivali başladı

Mesir Festivali başladı

Manisa Mesir Festivali, Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı’yla başladı. Etkinlik kapsamında 28 Nisan’da 6 ton macun saçılacak.

UNESCO’nun Somut Olmayan Dünya Kültürel Miras Listesi’nde yer alan 479’uncu Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali, Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı’yla başladı. 26’ncı kez açılan fuara; Vali Ahmet Deniz, Büyükşehir Başkanı Cengiz Ergün, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (MTSO) Mehmet Yılmaz da katıldı. MTSO Başkanı Yılmaz, Türkiye’nin fuarcılıkta yükselişe geçtiğini belirtti. Başkan Ergün de, festivalin Manisa ve Türkiye için çok önemli ve değerli olduğunu kaydetti. Festival kapsamında 28 Nisan’da 45 noktada 6 ton mesir macunu dağıtılacak. l MANİSA DHA

Sultanbeyli’de feci kazaSultanbeyli’de seyir halindeki bir kamyonun yanından geçmek isteyen motosikletli iki kişi kamyonun altında kaldı. Motosikletli 2 kişi kamyonun altında ezilerek hayatını kaybetti.
Yer: İstanbul... Bozuk sileceklere böyle çözüm buldularİstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber