MHP’nin Ege adayları

MHP’nin Ege adayları

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde AK Parti ile ittifak yapan MHP, Cumhur İttifakı kapsamında Aydın’da yedi, Denizli’de iki ve Muğla’da iki aday daha açıkladı. Aydın’ın Efeler ilçesinde Ümmet Akın, Nazilli’de mevcut Belediye Başkanı Haldun Haluk Alıcık, İncirliova’da mevcut Belediye Başkan Gürşat Kale, Söke’de Mehmet Beliğ Azbazlar, Germencik’te İsmet Akın, Karacasu’da Zeki İnal ve Karpuzlu’da ise Hilmi Dönmez; Denizli’nin ise Çal ilçesinde mevcut Belediye Başkanı Fethi Akcan, Buldan ilçesinde ise eski belediye başkanı Mustafa Şeviki; Muğla’nın Datça ilçesinde Feyzullah Gülada, Ortaca ilçesinde de Recep Güneş belediye başkan adayı oldu.

Cenger geldi

Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti’nin mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Cengiz Ergün’ü destekleyeceği Manisa’da da dört ilçe adayı açıklandı. Turgutlu’da mevcut Belediye Başkanı Turgay Şirin, Selendi’de Nurullah Savaş, Kula’da mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sarıgöl’de de mevcut Belediye Başkanı Necati Selçuk aday gösterildi. Öte yandan Cumhur İttifakı çatısı altında Çeşme’den aday gösterilen Sema Aydın’ın çekilmesinin ardından yerine Mustafa Cenger, Çeşme Belediye Başkan adayı oldu. - DHA

Yan yana toprağa verildilerUşak’ta çıkan ev yangınından hayatını kaybeden baba ve 3 çocuğu gözyaşları arasında toprağa verildi. Yakınlarının sinir krizleri geçirdiği cenaze töreninde yan yana konulan tabutlar yürekleri dağladı.
Cem Yılmaz’dan 'Karakomik Filmler' eleştirilerine yanıtKomedyen Cem Yılmaz, 'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri '2 Arad' ve 'Kaçamak'ın Eskişehir’deki gösteriminde sevenleriyle bir araya gelirken, sosyal medyadan yapılan eleştirilere yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber