Ot festivalinde ‘diamond’ damgası

Ot festivalinde ‘diamond’ damgası

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Alaçatı Ot Festivali’ne İzmirli modacı Burcu Erken’in “Burcu Erken Beachwear” marka bikini defilesi damga vurdu. Alaçatı Morah’da düzenlenlen, yerli ve yabancı 8 manken tarafından sunulan mini defile, konuklar tarafından beğeniyle izlendi. İzmirli bikini tasarımcısı Burcu Erken’in 16 parçadan oluşan yeni sezon koleksiyonu, Duman Ajans mankenleri tarafından sergilendi.

Ot festivalinde ‘diamond’ damgası

Miami sahillerinden esinlendi

Etkinliğe konuk olan sunucu, stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert, genç tasarımcı Erken ile birlikte bir söyleşi yaptı. 2 yıldır sektörde olduğunu ve ilk kez defile gerçekleştirdiğini belirten Erken, ‘diamond’ adını verdiği koleksiyonunun tamamını gerçek kristal taşlarla süslediğini belirtti, “Miami seyahetimde plajlardaki kadınların saç ve makyajından terliğine kadar özenli ve göz alıcı olduklarını gördüm, bundan esinlendim. Bizim kadınlarımız bunlardan daha iyisini yapar diyerek yola çıktım” dedi.

AB Sözcüsü: "Mültecilerin geri dönüşü güvenli ve gönüllü olmalı"Avrupa Parlamentosu'nda (AP) gazetecilerin sorularını yanıtlayan, Avrupa Birliği (AB) Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Sözcüsü Maja Kocijancic "Mültecilerin geri dönüşü için şartlar sağlandığında bu güvenli, gönüllü ve insani bir şekilde olmalı" dedi.
Cem Yılmaz’dan 'Karakomik Filmler' eleştirilerine yanıtKomedyen Cem Yılmaz, 'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri '2 Arad' ve 'Kaçamak'ın Eskişehir’deki gösteriminde sevenleriyle bir araya gelirken, sosyal medyadan yapılan eleştirilere yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber