Geri Dön

Otizmi Fark Et, Hayatı Paylaş

İZMİR’in Bornova ilçesinde, otizm farkındalık ayı kapsamında düzenlenen ‘Otizmi Fark Et Hayatı Paylaş’ etkinliğinde resim sergisi, oyun atölyesi, yüz boyama etkinlikleriyle müzik ve dans gösterileri yer aldı.

Otizmi Fark Et, Hayatı Paylaş

Organizasyona katılan otizmli çocuklar da sahnede hünerlerini sergiledi.

Gösteriler renk kattı

Bornova Belediyesi, Ege Üniversitesi öğrencileri ve sivil toplum kuruluşları tarafından otizm farkındalık ayı kapsamında düzenlenen etkinlik, Küçükpark’ta yapıldı. Organizasyona aileleriyle birlikte katılan otizmli çocuklar, hem eğlenceli bir gün yaşadı hem de müzik ve dans konulularında hünerlerini sergiledi. Etkinlikte İki Renk dans grubu, Cumhuriyet Evi Çocukları Ritim Grubu, Ezgi Sahillioğlu Zumba Show gösterileri yer aldı.

Birlikte yaşadığı kadını öldürdü!Çanakkale'nin Bayramiç ilesinde evli olan Nuri E. (32), imam nikahlı ikinci eşi Şerife Beceren'i (26) av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Gözaltına alınan Eroğlu, ilk ifadesinde, sabah ava gitmek için tüfeğini kontrol ederken kazayla ateş aldığını ileri sürdü.
FETÖ'cü Arif Erdem orada ortaya çıktı!TRT'nin haberine göre firari FETÖ'cü Arif Erdem, bir restorandan çıkarken kameralara yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber