Pizzacının ‘Can’ı oldu

İZMİR’de yaşayan down sendromlu Can Ural (21), uzun süredir sıkı bir iş disipliniyle günde 8 saat çalıştığı pizza dükkanındaki hizmetiyle takdir topluyor.

Pizzacının  ‘Can’ı oldu

Dükkanda pizza servisi yapan, kasaya bakan, hesap alan, masa düzeniyle ilgilenen ve müşterileri karşılayan Can, tüm eksiklikleri kendiliğinden fark edip işe koyuluyor. Sıcaklığıyla pozitif enerji yayan down sendromlu garson, dükkan çalışanları tarafından ‘Patron’ diye çağrılıyor. İşletme sahibi Halil Boğa, “Çalışma azmi ve disiplini her zaman ön planda tutuyor. Sevildiğini çok çabuk anlıyor. Biz onu çok seviyoruz. O bizim canımız” diyor. l DHA

Yer: Antalya! Paramparça oldu ama... Bunu kimse beklemiyordu!ANTALYA'nın Konyaaltı ilçesinde geçen ağustos ayında çarpışma sonucu ikiye ayrılan otomobilin yola savrulan sürücüsü Ümit Pamukçu, hafif yaralandı. Mucize kurtuluşun güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber