Selanik-İzmir seferleri ekimde

Selanik-İzmir seferleri ekimde

İzmir ile Selanik arasında haftada üç gün feribot seferi düzenlenmek üzere çalışma başlatan Yunan Levante Ferries Denizcilik şirketi, İzmirli turizmcileri bilgilendirmek üzere Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Ege Bölge Temsilciliği’nde toplantı düzenledi.

Gece yolculuğu

Levante Ferries Denizcilik Proje Danışmanı Michalis Triantafyllidis, “Seferi yapacak gemi 170 metre uzunluğunda. 60-65 tır, 300 binek araba ve 800 kişilik kapasiteye sahip olacak. Gemi, akşam 20.00’de İzmir’den hareket edecek, en geç sabah saat 10.00’da Selanik’e varmış olacak. Gemi devamlı gece seyahati yapacak. Geminin içerisinde restoran ve kafeterya da bulunacak” dedi.

Triantafyllidis, seferlerin ekim ayının sonunda başlamasının öngörüldüğünü, İzmir ve Kuzey Yunanistan’da faaliyet gösteren turizm acentelerinin bu konuda iş birliği yapması gerektiğini vurguladı.
l İZMİR AA

Başakşehir'de gecekondu yangınıBaşakşehir'de gece saatlerinde bir gecekonduda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. alevler kısa sürede tüm evi sararken, gecekondu da yaşayan 7 kişilik aile son anda kendilerini dışarı attı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Yangın sonrası gecekondu kullanılamaz hale geldi.
7 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber