TSYD’de kupa heyecanı

TSYD’de kupa heyecanı

47. TSYD Kupası, Türkiye Spor Yazarları Derneği İzmir Şubesi’nce 6-9 Ağustos’ta düzenlenecek. Folkart’ın ana sponsorluğunda yapılacak olan TSYD Ege Kupası’na Altay, Altınordu, Karşıyaka ve Menemenspor katılacak. Maçlar, Atatürk Stadı’nda oynanacak.

Gelenekselleşen ve 47. kez düzenlenecek olan Türkiye Spor Yazarları Derneği Kupası, 6-9 Ağustos tarihlerinde yapılacak. Türkiye’nin en saygın markalarından Folkart’ın ana sponsor olduğu geleneksel turnuvaya İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) da katkı sağlıyor. Atatürk Stadı’ndaki kupa heyecanı 6 Ağustos Salı günü Altay-Altınordu maçı ile başlayacak. 7 Ağustos Çarşamba günü Karşıyaka ile Menemenspor karşı karşıya gelecek. Bu iki maçın kazananları 9 Ağustos Cuma günü 47. Folkart TSYD Ege Kupası’nın final maçına çıkacak. Tüm maçlar saat 19.30’da başlayacak. 90 dakikaların beraberlikle tamamlanması halinde doğrudan seri penaltı sonucunda kazanan belirlenecek.

Evin balkonundan kendi çocuğuna tacizi görünce çılgına döndüAdana’da kız çocuklarını taciz ettiği iddia edilen şahıs, mahalleli tarafından linç edilmek istendi. Polis ekipleri tarafından kurtarılan şahıs gözaltına alındı. Şahsın üzerinden 16 adet toka, sabun ve 4 metre kablo çıktığı öğrenildi.
Erzincan’da 2 sincap kameraya yakalandıErzincan’ın Çağlayan beldesinde ağaçların arasında daldan dala zıplayan iki yavru sincap, İhlas Haber Ajansı (İHA) kamerasına yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber