Geri Dön

Yaman’ın tırpanı onları yedi

Altay’da, Teknik Direktör Fuat Yaman’ın raporu doğrultusunda dört futbolcuyla yollar ayrılırken, üç gencin de kiralık verilmesi kararlaştırıldı.

Yaman’ın tırpanı onları yedi

Kaleci Serdar, Burhanettin, Aykut ve Özkan, Kartepe’de iki gün sonra başlayacak 3. etap çalışmalarına katılmayacak. İzmir temsilcisi, iki sezondur (A) takımda oynayan ve ilk 11’de oldukça şans bulan İsa’nın yanı sıra Ali İhsan ve gurbetçi Burak’ı ise kiralık gönderecek. Siyah-beyazlılarda Yakup’un ayrılmasıyla çağrılan Serdar’ın yerine kaleci alınmayacağı, altyapıdan Uğur’la açığın kapatılacağı ifade edildi.

Dolmabahçe Sarayı'nda gizemli suret!Milli Saraylar İdaresi'ne bağlı Dolmabahçe Sarayı'nın Süfera Salonu'nda yapılan restorasyon çalışmaları sırasında duvar sıvasının altından 1917 tarihli gazete parçaları çıktı. Osmanlıca ve Fransızca yazılı haberlerin olduğu gazete parçasında Osmanlı'nın ilk uçakları olan 'Osmanlı' ve 'Prens Celaleddin' uçaklarının 40 dakikalık seferlerini başarıyla gerçekleştirdiğini yazıyor.
Hakan Ural'dan Barık ailesine yardımKanal D ekranlarında yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta?' programında gündeme gelen Barık ailesinin yaşadığı dram herkesi derinden etkiledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber