250 bin yolcu keşfetti!

250 bin Anadolujet yolcusu, İstanbul Ve Ankara’da adrese transferi keşfetti...

250 bin yolcu keşfetti!

AnadoluJet’in 14 Ekim 2015’te başlattığı 14.90 TL sabit fiyatlı havalimanı transfer kampanyası, “Yok Artık” dedirtmeye devam ediyor. Yolcularını sadece havada değil, karada da uçuran AnadoluJet’in kampanya verilerini içeren Havalimanı Transfer Raporu’na göre; İstanbul ve Ankara’da avantajlı havalimanı transfer hizmetini kullananların sayısı 250 bine ulaştı. 31 Mayıs 2016’ya kadar devam edecek kampanya ile daha çok AnadoluJet yolcusu adreslerinden havalimanına, havalimanından adreslerine transferlerinde avantajlı fiyatlardan faydalanabilecek.

Halkın havayolu AnadoluJet, havada sunduğu konforu seyahatin diğer alanlarına da taşıyor. AnadoluJet’in, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa’da sunduğu avantajlı havalimanı transferi hizmeti kampanyası ile her geçen gün daha çok kişi seyahatini planlıyor.

“Yok Artık” Kampanyası ile AnadoluJet yolcuları; İstanbul ve Ankara’da sadece 14.90 TL ödeyerek adresten havalimanına, havalimanından adrese özel araç konforuyla gidiyor. Havalimanı transfer hizmeti veren Secure Drive ile uçağın kalkış saatine göre havalimanına varış ya da havalimanından çıkılan anda adrese gidişin organize edilmesiyle zamandan, içinde ücretsiz interneti bulunan Volkswagen Caravelle araçlardan oluşan filoyla konfordan ve kampanya ile çok uygun fiyatlardan faydalanılıyor.

AnadoluJet’in kampanya verilerini içeren ve 14 Ekim - 31 Ocak 2016 dönemini kapsayan Havalimanı Transfer Raporu’na göre; 14 Ekim 2015’te başlayan “Yok Artık” Kampanyası ile toplam AnadoluJet yolcusunun yüzde 8’i bu hizmeti kullandı. Bu oran Ankara’da yüzde 9,6 ve İstanbul’da yüzde 5,4 oldu. Yolcuların yüzde 72’si Ankara’dan, yüzde 28’i ise İstanbul’dan olmak üzere toplam taşınan yolcu sayısı 250 bine ulaştı. Ankara Esenboğa Havalimanı çıkışlı ve varışlı hatlarda seyahat ederek hizmeti kullanan kişiler sırasıyla en fazla Dalaman, Bodrum, Gazipaşa hatlarında; Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ve varışlı hatlarda ise Ankara Esenboğa, Tokat ve Bodrum hatlarında olduğu gözlemlendi. Günde ortalama 2 bin 500 kişinin transfer hizmetinden faydalandığı kampanya, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek.

Kampanyadan faydalanmak için uçuştan en az 24 saat önce Secure Drive’ın 444 08 06 veya 0(850) 251 08 06 numaralı çağrı merkezi aranarak rezervasyon yapılması gerekiyor.

Secure Drive’ın Ankara ve İstanbul dışında havalimanı transferi hizmeti sunduğu diğer şehirlerde ise, AnadoluJet yolcuları yüzde 30 indirim imkânından faydalanmaya devam ediyor.

Pencereden atlayan kadını yakalamak isterken...Zeytinburnu'nda psikolojik sorunları olduğu belirtilen 32 yaşındaki Fulya B., pencereden atladı. Esnaf İbrahim Türkeli düşen kadını havada yakalamak isterken ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber