Adidas’tan Game of Thrones serisi

Adidas Running, efsanevi televizyon dizisi Game of Thrones ile final sezonu kapsamındaki işbirliğini duyurdu.

Adidas’tan Game of Thrones serisi

Adidas, ikonik haneleri ve Westeros karakterlerini sneaker formunda yeniden canlandırdı. Adidas ve Game of Thrones işbirliği, her biri atıfta bulunduğu kahramanların ve kötü karakterlerin özelliklerini, renklerini ve detaylarını temsil etmek üzere tasarlanmış altı ultraboost içeriyor.

Yeni strateji

Adidas Running Genel Müdürü Alberto Uncini Manganelli, “Game of Thrones gibi markalarla yapılan işbirlikleri DNA’mızın bir parçası. Birbirinin benzeri markalar ve televizyon programlarının öncelikli platformlarının ötesine geçip popüler kültüre yayılması ilham veriyor. Bu proje, en ikonik silüetlerimizi, hikaye anlatabileceğimiz bir tuvale çevirdiğimiz stratejimizin yeni bir örneği” dedi.

HBO Lisans ve Perakende Genel Müdür Yardımcısı Jeff Peters, “Gelecek final sezonunu beraber kutlamak için Adidas Ultraboost koleksiyonumuzu piyasaya sürmekten büyük heyecan duyuyoruz” diye konuştu.

Ölmek üzere olan köpeği tedavi etmedi!Rusya'da bir veteriner, otomobilin çarptığı köpeği, yanında veterinerlik pasaportu olmadığı gerekçesiyle tedavi etmedi. Yaralı köpek, veteriner kliniğinin kapısında can verdi. O anlar, görgü tanığının kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber