Anadolu Vakfı gençlere ‘yatırımı’ sürdürüyor

Anadolu Vakfı’nın 2013 yılında topluma, eğitimini akademik açıdan başarıyla tamamlamanın yanı sıra evrensel değerleri dikkate alan, sağ duyulu, inisiyatif alabilen, gelişime açık tarafları ile yüzleşip kişisel gelişimini önemseyen ve potansiyelini açığa çıkarabilen gençler kazandırma amacıyla başlattığı Mentorluk Programı 7. dönemine girdi.

Anadolu Vakfı gençlere ‘yatırımı’ sürdürüyor

110 mentee’nin, 109 mentor’dan destek alacağı 7. dönemde 6 mezun bursiyer de gönüllü olarak programa dahil oldu. Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, “Anadolu Grubu ailesi üyelerinin ve grubumuzun dışından bizlere destek veren gönüllülerimizin çabaları ile programımızın etkisi katlanarak büyüyor” dedi.

Geleceğin iş insanları, yöneticileri olan gençlere yapılan her türlü yatırımın önem taşıdığını vurgulayan Özilhan şöyle konuştu:

“Mentorluk Programımız ile her zaman yenilikçi, yaratıcı, cesur, tutkulu ve kendiyle barışık gençler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Daha doğru kararlar vermelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.”

Bakan Yardımcısı Dursun'un cenazesi İstanbul'a uğurlandıVan'ın Erciş ilçesindeki trafik kazasında hayatını kaybeden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'un cenazesi İstanbul'a gönderildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber