Hilton Kozyatağı’na 5 yıl üst üste ödül

Dünyanın en prestijli turizm ödülleri olarak nitelenen ‘World Travel Awards 2019’un sahipleri, Portekiz’in Madeira adasında düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.

Hilton Kozyatağı’na 5 yıl üst üste ödül

Bu yıl 26’ncısı düzenlenen Dünya Turizm Ödülleri 2019’da, Hilton İstanbul Kozyatağı, bir kez daha “Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli” seçildi.

Eylül 2014 itibariyle Anadolu Yakası’nın ilk Hilton oteli olarak hizmet vermeye başlayan Hilton İstanbul Kozyatağı, 2015, 2016, 2017, 2018 yılında da ‘Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli’ ödülünün sahibi olmuştu.

Hilton İstanbul Kozyatağı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynel Gür, şunları söyledi:

“Şehrin merkezi noktasında hem iş hem seyahat amaçlı misafirlerin geniş olanaklarla ağırlandığı otelimizde, misafir memnuniyeti önceliğimizi oluşturuyor.

Bu ödülü, otelin açıldığı yıl itibariyle 5 sene üst üste alıyor olmamız da misafir memnuniyetinin bir göstergesidir.”

Otel 320 oda, 16 toplantı odasının yanı sıra yeme - içme ve eğlence sektörünün ünlü markalarını tek çatı altında topluyor.

Kaçırılan ikinci kaptanın ağabeyi konuştuKamerun'un Douala Limanı'ndan Fildişi sahilinde bulunan Abidjan Limanı'na gitmekte olan Paksoy-1 isimli Türk yük gemi personeli korsanlar tarafından kaçırıldı. Kaçırılanlar arasından bulunduğu öğrenilen geminin 2. kaptanı olan Ersin Yılmaz'ın ağabeyi konuştu.Kaçırılan 10 mürettebatın arasında bulunduğu belirtilen geminin ikinci kaptanı Ersin Yılmaz'ın ağabeyi Muhsin Yılmaz, "İkinci kaptan Ersin Yılmaz'ın abisiyim. Dün haberimiz oldu. Ne yapacağımızı bilemedik. Hemen şirketle telefon bağlantısı yaptık. Onlar da bize gece yarısı gemiye silahlı korsanların baskın yaptığını ve onun haricinde herhangi bir bilgiye sahip olmadıklarını ve haber beklediklerini söylediler. Sağlık durumuyla ilgili hiç bir bilgimiz yok. Bugün öğrendiğimiz, 10 tane mürettebatı kaçırmışlar ve onlar içinde benim kardeşim de var. Kendisi 20 senedir denizci, 20 senedir kaptan. Böyle bir şey ilk defa başımıza geldi. Ne yapacağımızı bilemiyoruz. Kendisiyle Cuma günü telefonda görüştüm. Yola çıkacağını söyledi bana. 3 günlük yol olduğunu, Kamerun'dan Fildişi Sahili'ne gideceklerini söyledi. Pazartesi günü Fildişi Sahili'nde olacaklarını söyledi bize. Ondan sonra da haber alamadık kendisinden." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber