Geri Dön

THY'den ortak uçuş anlaşması

Türk Hava Yolları ile Malezya Hava Yolları arasında ortak uçuş anlaşması imzalandı.

THY'den ortak uçuş anlaşması

Türk Hava Yolları ile Malezya Hava Yolları arasında ortak uçuş (code shaering) anlaşması imzalandı.

28 Kasım'da imzalanan anlaşmaya ilişkin olarak Malezya Hava Yolları ve THY tarafından yapılan ortak açıklamada, yapılan işbirliğinin THY'nin müşterilerine Malezya Hava Yolları'nın işlettiği uçuşlar üzerinden Malezya ve Avustralya'da yeni destinasyonlara uçma imkanı sağlamasına imkan vereceği vurgulandı.

THY, Malezya Hava Yolları'nın Brisbane, Adelaide, Melbourne, Perth, Sidney, Auckland ve 12 Malezya kentine uçuşlardaki pazarlama kodunu uçuş numaralarını kullanabilecek.

Malezya Hava Yommarı da THY'nin Kuala Lumpur-İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve THY'nin diğer rotalarında pazarlama kodu ve uçuş numaralarını kullanabilecek.

Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Tatar Manisa'daki depremi yorumladıAFAD'ın duyurduğu Manisa'daki 5,4'lük büyüklüğündeki deprem İstanbul ve İzmir'i de kapsayan geniş bir çevrede hissedildi. Vatandaşlar depremin neden bu kadar geniş bir çevrede hissedildiğini merak etmeye başladı. Peş peşe meydana gelen son depremler ile CNN TÜRK'e konuşan uzmanlar konuya açıklık getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber