Türk Telekom ile Google’dan ortaklık

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, ilk projesini bir dünya markası ile yaptı. Türk Telekom Selfy, Google ile ortak bir proje geliştirerek, ‘Selfy Google Play Tekliflerini’ lanse etti. Dünyada ilk defa bir telekom şirketi ile yapılan proje kapsamında mobil aboneler, aylık ses, SMS ve internet hakkının yanında aylık Google Play Kredisine sahip oluyor

Türk Telekom ile Google’dan ortaklık

Türk Telekom, ‘Selfy Google Play Teklifleri’ ile Google Play üzerinden yapılacak tüm alımlarda geçerli olmak üzere müşterilerine 5 TL veya 10 TL değerinde ‘Google Play Kredisi’ sunacak. Bu uygulamadan hem mevcut Türk Telekom Selfy müşterileri hem de Türk Telekom’a yeni gelen Selfy müşterileri yararlanabilecek.

Reklam filmi

Tekliflerde yer alan Google Play Kredisi, tüm Google Play üzerinden yapılacak uygulama alımları ve oyun içi/uygulama içi alımlarda geçerli olacak. Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarını hedefleyen Türk Telekom, bu projeyi bir reklam filmi ile de destekleyecek.

Yeni kampanya başlattı

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, yeni kampanyada kuralların baştan yazıldığı bir mecra olan dijital dünyayı sahiplendiklerini belirterek, “Her şey kullanıcıların internette kendilerini en iyi ifade ettikleri profilleri üzerinden yaratıcı bir dille anlatıldı. Ayrıca Google ile hazırladığımız proje ile mobil oyun pazarını büyütecek yeni alanlara yöneliyoruz. Abonelerimiz bu proje kapsamında dünyada ilk kez, aylık ses, SMS ve internet hakkının yanında aylık Google Play Kredisine sahip oluyor” dedi.

Sokak ortasında dehşet! Kurşun yağdırdılarŞişli'de, sokakta yürüyen iki kişi, bir otomobilden edilen ateş sonucu ağır yaralandı. Polis ekipleri, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber