Geri Dön

Türkiye’nin otomobili Erdoğan’a ‘sunuldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a “Türkiye’nin Otomobili” projesinde gelinen son durumla ilgili sunum yaptığı ortaya çıktı.

Türkiye’nin otomobili Erdoğan’a ‘sunuldu’

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, dün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Türkiye’nin otomobili projemizde gelinen son noktayı arz ettik. Cumhurbaşkanımızın destekleriyle projemiz tüm hızıyla ilerliyor, ülkemize verdiğimiz sözü tutma konusunda kararlıyız” ifadelerini kullandı.

Görüşmeye, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu CEO’su Mehmet Gürcen Karakaş’ın da katıldığı öğrenildi.

Binalar arasında 'komşuluk' köprüsüRİZE'de, 3 bloktan oluşan apartmanlar, çatı katlarına olası yangın durumunda kaçış yolu oluşturmak için kurulan demir köprülerle birbirine bağlandı. Apartmanda yaşayanlar, kestirme olduğu için yangın köprüsünü kullanarak, komşularına misafirliğe gidip, geliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber