Yemeksepeti’ne ‘oyun’ da girdi

Yemeksepeti, son dönemin dijital trendlerinden ‘oyunlaştırma’ kavramını sistemine entegre etti. Kullanıcılar artık profil sayfaları üzerinden hem kendileriyle, hem diğer Yemeksepeti kullanıcılarıyla yarışabilecekler, birbirlerini takip ederek semtlerinde ne yeneceğinin en iyisini birbirlerinden öğrenecekler.

Yemeksepeti’ne ‘oyun’ da girdi

Yemeksepeti’nde ‘oyun’ kullanıcıların aksiyonlarına bağlı puan kazanmalarını ve semtlerinde diğer kullanıcılarla rekabet etmelerini sağlıyor. Kullanıcı yemek konusunda uzman olduğunu semtinde kanıtlamak isterse, ‘muhtarlık’ yarışına katılabiliyor. Her semtte hafta boyu en çok puanı toplayan kullanıcı ‘muhtar’ rozetini kazanıyor.

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Bir yerde ne yeneceğini en iyi o semtte sipariş verenlerin bildiğini düşünüyoruz ve oyun fonksiyonumuz ile bu paylaşımı bir kat yukarı taşıyıp artık kullanıcıların birbirlerinden ilham almasını mümkün kılıyoruz” dedi.

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber