Geri Dön

Yırcalı 4’üncü kez DEİK başkanı

Rona Yırcalı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İcra Kurulu Başkanlığı’na dördüncü yeniden seçildi

Yırcalı 4’üncü kez DEİK başkanı

DEİK’ten yapılan açıklamada, Ömer Cihad Vardan, Halim Mete, Tuğrul Erkin, Ferit Şahenk, İbrahim Çağlar, Şerafettin Aşut, Dr.Zeynel Abidin Erdem ve Ahmet Akbalık’ın da DEİK İcra Kurulu Üyeliklerine seçildiği belirtildi.
Öte yandan DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı olan Şaban Baş’ın da DEİK Muhasip Üyesi olduğu ifade edildi.
Daha önce Türkiye Odalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı, Milletlerarası Ticaret Odası Finans Komite Üyeliği ile Yapı Kredi Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunan Rona Yırcalı, halen Balıkesir Sanayi Odası Meclis Başkanlığı’nın yanısıra, Dünya Odaları Federasyonu Başkanlığı ve Milletlerarası Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeliklerini görevlerini de yürütüyor.

Yan yana 2 musluktan birinden mazot akınca...Adana'da, kaçak akaryakıt satan bir oto yıkamacıya operasyon düzenlenen polis, yan yana iki musluktan birinden mazot aktığını belirleyince, toprağın 3 metre altına gömülü, 4 tonluk depoya ulaştı. Polis, özel vanayla hat çekilen depodan kaçak akaryakıt satan iş yeri sahibini gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber