Elazığ

Yerel Haber
22 Ağustos 2019 - 17:43

Elazığ'da Yol Genişletme Çalışmaları

Elazığ'da yol genişletme çalışmaları

Erkan BAY/ ELAZIĞ,(DHA)- ELAZIĞ Belediyesi, şehrin ana arterleri arasında yer alan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı’nda trafik konforunun artırılması amacıyla yol genişletme çalışması başlattı.
Elazığ'da 2016 yılında hizmete açılan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı’nda trafik konforunun artırılması amacıyla Elazığ Belediyesi tarafından çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmaları denetleyen Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşların yaşam kalitesinin artırılmasının öncelikleri olduğunu söyledi. Şerifoğulları, “Şehrimizin bugününe ve yarınlarına değer katacak çalışmalarımızla, şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. Her çalışmamızda hedefimiz hemşerilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak. Şehir içi ulaşım sorunlarını rahatlatmaya yönelik projelerimiz doğrultusunda da şehir genelinde trafik yoğunluğunun asgariye indirilmesi amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizin ana trafik arterleri arasında yer alan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı’nda ulaşımın daha rahat ve akıcı olması amacıyla bir dizi çalışma gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı tamamlamamızın ardından vatandaşlarımız, daha konforlu bir ulaşım olanağı kazanacak” şeklinde konuştu. 

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.