En sağlıklı peynir türleri

Harika bir kalsiyum ve protein kaynağı olan peynirin birçok farklı türü bulunuyor. Her peynir türü farklı özelliklere sahipken bazıları çok tuzlu ya da yağlı olabiliyor. Peki, en sağlıklı peynir türleri hangisi? Sizler için derlediğimiz listeye göz atmadan geçmeyin.

En sağlıklı peynir türleri
2018 yazının anahtar parçalarıHaftaya şık bir başlangıç yapmak istiyorsanız, mevsim trendlerine uygun anahtar parçalara ihtiyacınız olabilir. Mevsime uygun giyinmenin tüyolarını sizler için hazırladık. İşte bahar mevsiminde stilinizi yükseltecek anahtar parçalar…
Silikon mu, yağ enjeksiyonu mu?Meme büyütmede hangi yöntem seçilmeli? Yağ enjeksiyonu mu yoksa silikon mu? Estetik Cerrah Op. Dr. Defne Erkara iki yöntemin avantajlarını ve dezavantajlarını anlattı.
Anne sütünün kalitesini artıran yiyeceklerAnne sütü bir annenin bebeğine verebileceği en güzel hediyedir. Peki, anne sütünü arttırmanın yolları nelerdir? Anne sütünün kalitesi nasıl arttırılır? Anne sütünü arttıran tarifleri merak ediyor musunuz? İşte bu yiyecekler anne sütünün kalitesini arttırıyor…
Ramazan’da susuzluk yapan besinlerOruç tutarken en büyük sorununuz susuzluk ise sahurda ve iftarda yediklerinize dikkat etmelisiniz. Ramazan ayında susuzluk yapan besinleri sizler için listeledik, bakalım o listede neler var…
Çilekli etimek tatlısıİftar sofralarını şenlendirecek, damaklarda nefis bir tat bırakacak, yılların eskitemediği efsane tatlı. Muhteşem trio. Sütlü, meyveli, şerbetli. Her daim çarçabuk yapılacak oldukça basit bir reçete.
Sahurda yiyebileceğiniz metabolizma hızlandıran yiyeceklerRamazan ayının, havaların ısındığı bahar ve yaz aylarına denk gelmesi, uzun süreli açlık ve susuzluğun yanı sıra sıcakların etkisiyle vücutta yorgunluk hissi oluşturabiliyor. Bu nedenle iftar ve sahurdaki beslenme şekline özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Aynı zamanda oruç tutmak metabolizma hızının düşmesine neden oluyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Aslıhan Altuntaş, Ramazan’da metabolizmanızı hızlandıracak önerilerde bulundu.
Sperm öldürücü nedir?Spermisit (sperm öldürücü) nedir, nasıl kullanılır? İşte spermisit (sperm öldürücü) ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları...
Hercai menekşesi ne zaman dikilir?Hercai menekşesi pek güzel çiçek açan bir menekşe türüdür. Ancak Hercai menekşesi ne zaman dikilir, ne zaman çiçek açar ve hercai menekşesi bakımı nasıl yapılır bilmeyenler için tek tek hepsini araştırdık.
Toyzz Shop'tan TEGV'e destekToyzz Shop, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliği ile başlattığı sosyal sorumluluk projesiyle çocukların eğitimine destek oluyor. Markanın Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven projeyle ilgili bilgi verdi.
1/6
Kahvaltı ve hamur işlerinin vazgeçilmez bir parçası olan peynir türlerinin tamamı doyurucu ve lezzetli tadıyla dikkat çekiyor. Peki, onlarca peynir türü arasından en faydalı olanları hiç merak ettiniz mi? Sofralarınızda bulunması gereken en sağlıklı peynir çeşitlerini sizler için derledik, birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Kızlarla Sahil Havası