Aydın

Yerel Haber
12 Nisan 2014 - 15:44

ENİS TALAS, NAZİLLİLİ MİNİKLERLE BULUŞTU

IHA

Nazilli’de 2-6 yaş okul öncesi eğitim hizmeti veren Özel 23 Nisan Kreş Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü öğrencileri okullarında ünlü mentalist Enis Talas’ı misafir etti.
Öğrencilerin meraklı bakışları arasında şovunu gerçekleştiren Enis Talas, daha önce katıldığı programlardan farklı bir tecrübe yaşadığını ifade ederken çocukların yapabileceği birkaç sihirbazlık numarasını anlattı. El çabukluklarıyla tüm izleyicileri kendisine hayran bırakan Talas gösterisine zaman zaman çocukları da dahil etti ve katılmak isteyen tüm çocukların arasından seçtiği öğrencilere ilginç numaraları deneterek miniklerin seyirci olarak girip tabir-i caizse minik sihirbazlar olarak çıkmasını sağladı. Sahne gösterileriyle ilgilenen çocuklar, fotoğraf çektirmek için adeta birbiriyle yarıştı.
Çocukların daha önce sadece televizyonda gördükleri illüzyon gösterilerini birebir izleme şansına sahip olduklarını ifade eden Okul Müdürü Esin Ülkü Beyazıt; “Bu onların hayatında güzel bir hatıra olarak kalacak” dedi.

Etiketler: Nazilli, eğitim
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.